KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004132
nr 1300 4132
1800-tal, Porträtt, ej signerad. Olja på duk, 46x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:27:25
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr